Wybierz kraj

If your country is not in the list, choose international

International

North and South America

Polska ‹ zmień

ŁYżWOROLKI

No result found.

WYCZYNOWE

W rolkach z serii Fitness zarówno zawodnicy jak i zaawansowani rolkarze znajdą dla siebie odpowiedni produkt. Rolki do jazdy szybkiej, z niższym butem i większymi kółkami, znakomicie sprawdzą się w jeździe wyczynowej oraz podczas długich i wyczerpujących sesji treningowych. Natomiast wyższa cholewka w modelach Tempest oraz Igniter gwarantuje lepszą stabilność, wyjątkową wygodę i kontrolę nad rolkami, zachowując jednocześnie lekkość i inne cechy rolek wyścigowych.

URBAN

Nasza unikalna technologia odlewania skorupy buta zewnętrznego sprawi, że nasze rolki sprawdzą się idealnie w każdych warunkach. Bardzo zwrotne i świetnie trzymające nogę rolki, w kultowej oprawie graficznej. Pozwalają na przemierzanie ulic bez żadnych ograniczeń. 

AGRESYWNE

Wśród grupy rolek streetowych udało się stworzyć model „na każdą kieszeń” zachowując przy tym wysoką jakość oraz wszystkie cechy rolek agresywnych. Połączenie odlewanej skorupy z wygodnym butem wewnętrznym daje nieograniczone możliwości w robieniu trików oraz  pokonywaniu przeszkód jibbowych.

DZIECIęCE

Dziecięce rolki Rollerbalde sprawiaja, że jazda jest łatwiejsza zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. Łyżworolki Spitfire są lekkie, wytrzymałe, a  każdy model jest regulowany do 4-ch rozmiarów, umożliwiając dzieciom dorastanie wraz z ich ulubionym sprzętem.  Zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych. Rolki Spitfire to zabawa na całego!