Wybierz kraj

If your country is not in the list, choose international

International

North and South America

Polska ‹ zmień

NIE PRZEGAP SZANSY NA DARMOWĄ WYSYŁKĘ ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 120€

ŁYżWOROLKI

No result found.

WYCZYNOWE

W rolkach z serii Fitness zarówno zawodnicy jak i zaawansowani rolkarze znajdą dla siebie odpowiedni produkt. Rolki do jazdy szybkiej, z niższym butem i większymi kółkami, znakomicie sprawdzą się w jeździe wyczynowej oraz podczas długich i wyczerpujących sesji treningowych. Natomiast wyższa cholewka w modelach Tempest oraz Igniter gwarantuje lepszą stabilność, wyjątkową wygodę i kontrolę nad rolkami, zachowując jednocześnie lekkość i inne cechy rolek wyścigowych.

FITNESS

W rolkach z serii Fitness  zarówno zawodnicy jak i zaawansowani rolkarze znajdą dla siebie odpowiedni produkt. Rolki do jazdy szybkiej, z niższym butem i większymi kółkami, znakomicie sprawdzą się w jeździe wyczynowej oraz podczas długich i wyczerpujących sesji treningowych. Natomiast wyższa cholewka w modelach Tempest  oraz Igniter gwarantuje lepszą stabilność, wyjątkową wygodę i kontrolę nad rolkami, zachowując jednocześnie lekkość i inne cechy rolek wyścigowych. 

AGRESYWNE

Wśród grupy rolek streetowych udało się stworzyć model „na każdą kieszeń” zachowując przy tym wysoką jakość oraz wszystkie cechy rolek agresywnych. Połączenie odlewanej skorupy z wygodnym butem wewnętrznym daje nieograniczone możliwości w robieniu trików oraz  pokonywaniu przeszkód jibbowych.