Select your country

If your country is not in the list, choose international

International

North and South America

Türkiye ‹ change

PATENLER

No result found.

HıZ PATENI

Kontrolünüz altında olmadığı sürece, hız kazanmanın anlamı nedir? Rollerblade®, patenci ile paten arasındaki ilişkinin hassas uyumu için hız, kontrol, tepki ve ergonomik uygunluk niteliklerini birleştiriyor. Bu sınıftaki modellerin sağladığı hız artışı, kaynağını, elbette fosil yakıtlardan değil, insan gücünden alıyor fakat o enerjiyi hissettirmeye de devam ediyor.

URBAN

Rollerblade Urban sert kaplamalı patenler ideal şehir deneyimi sağlar. Kategori ismi sizi yanıltmasın; bu patenler kent dışında da çok iyiler. Paten için her tür fiziki şarta meydan okuma güdüsü, ileri manevra kabiliyeti, derli toplu yapıları ve güvenilirlik özellikleri ile donatılmış bu tasarımın yaratılmasındaki itici güç. Çok işlevlilik niteliğine ulaşmak çabasında stile karşı çok yönlülük... hangisi kazanır? Siz kazanıyorsunuz; her ikisini de elde ediyorsunuz.

BLADERUNNER

Bladerunner patenler bir numaralı dünya markası Rollerblade® tarafından desteklenen, güvenilir ve uygun fiyatlı yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Konfor, kararlılık, performans ve stil ürünlerimizden mümkün olan en iyi deneyimi elde ederek son kullanıcıya optimum kazanç sağlamak için harmanlanır. Powered by Rollerblade® olmanın pozitif faydaları vardır.