Select your country

If your country is not in the list, choose international

International

Türkiye ‹ change

PATENLER

No result found.

FITNESS PERFORMANS

Bladerunner patenler bir numaralı dünya markası Rollerblade® tarafından desteklenen, güvenilir ve uygun fiyatlı yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Konfor, kararlılık, performans ve stil ürünlerimizden mümkün olan en iyi deneyimi elde ederek son kullanıcıya optimum kazanç sağlamak için harmanlanır. Powered by Rollerblade® olmanın pozitif faydaları vardır.  

AGRESIF / CADDE

Pazardaki en iyi sokak patenlerini üretmek hedefiyle, en iyi patencilerin bir kısmı ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu sporcuların öncelik listelerinin üst sıralarında yüksek nitelikli malzemeler, değiştirilebilir parçalar, rahatlık ve tarz bulunuyor. Şasiden iç bota, dış kaplamadan tekerleklere her bileşenin önemli olduğu tasarım anlayışı, uzun soluklu ve kişisel paten stilini sürekli geliştiren niteliklerin bir birleşimini ortaya çıkarıyor.

BLADERUNNER

Bladerunner patenler bir numaralı dünya markası Rollerblade® tarafından desteklenen, güvenilir ve uygun fiyatlı yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Konfor, kararlılık, performans ve stil ürünlerimizden mümkün olan en iyi deneyimi elde ederek son kullanıcıya optimum kazanç sağlamak için harmanlanır. Powered by Rollerblade® olmanın pozitif faydaları vardır.